APARTAMENTY JAN OLBRACHT

apartament4.jpg

Znajdują się XIV wiecznej kamienicy położonej w centrum toruńskiego Starego Miasta, przy ul. Szczytnej 17.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 w pełni wyposażone ekskluzywne apartamenty, zaprojektowane z niezwykłą dbałością o wygląd i komfort użytkowania.

Apartamenty Jan Olbracht

ul. Szczytna 17
87-100 Toruń
  • Ratusz Staromiejski - 120m
  • Żywe Muzeum Piernika - 450m
  • Dworzec PKP Toruń Główny - 2600m
  • Dworzec autobusowy - 1400m

Newsletter

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Techproperty Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-390), przy ul. Grójeckiej 194/183 (Administrator) w celu, marketingu bezpośredniego własnych produktów.


Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych mogą być upoważnieni pracownicy Administratora oraz osoby trzecie świadczące na rzecz Administratora usługi. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody, a po odwołaniu wyłącznie przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Spółce i w stosunku do Spółki, chyba że odrębne przepisy stanowią inaczej. Mam prawo żądania od Spółki dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Poinformowano mnie, że pytania dotyczące przetwarzania moich danych osobowych należy kierować na adres e-mail rodo@techproperty.pl .